Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Nocny wypadek na Nowogrodzkiej

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku jakie wczoraj tuż po 22.00 wydarzył się na Ulicy Nowogrodzkiej w okolicy stacji paliw. Kierowca jadącego od strony Nowogrodu fiata 125p w miejscu niedozwolonym usiłował wyprzedzić skręcającego w lewo, na stację paliw, volkswagena golfa. W wyniku zderzenia golf spadł z drogi na pobliską łączkę obniżoną w stosunku do jezdni o ok. 1,5m.

Ranni to sprawca wypadku, kierowca fiata oraz trzech pasażerów golfa. Wszyscy trafili do łomżyńskiego szpitala. Kierowca golfa wyszedł ze zdarzenia bez uszczerbku. Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do dwóch wypadku drogowych doszło też wieczorem 2 maja. Najpierw ok. 20.10 na skrzyżowaniu Alei Legionów z Piłsudskiego kierowca audi skręcającego z Legionów w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku zderzenia pojazdów 29-letni kierowca motocykla hondy, z otwartym złamaniem podudzia trafił do szpitala.
Kolejny wypadek wydarzył się we wsi Zaruzie na krajowej 61. Tu pieszy najprawdopodobniej wtargnął pod opla fronterę. 51-latek doznał złamania kości udowej i zwichnięcia biodra.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę