Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Za wybitne zasługi dla Polonii...

Główne zdjęcie
Z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe działaczom Stowarzyszenia Wspólnota Polska. fot. Łukasz Kamiński/prezydent.pl

Czesław Rybicki z Łomży znalazł się w grupie siedmiu osób odznaczonych przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą. Rybicki, zastępca prezesa Łomżyńskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” i członek Rady Krajowej Stowarzyszenia za wybitne zasługi dla Polonii na świecie, za promowanie Polski oraz działalność na rzecz krzewienia polskich tradycji i kultury narodowej został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

- Duma z Polski, z polskości, to nie tylko duma z historii trudnej, pięknej, bolesnej, heroicznej, czasami smutnej ale to przede wszystkim poczucie szczególnego związku z krajem dzisiejszym, z Polską, z taką jaka ona jest - powiedział prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości w Domu Polonii w Warszawie.
Prezydent dziękował osobom, które pracują w ramach „Wspólnoty Polskiej” na rzecz Polaków rozsianych po całym świecie, a także tym, którzy organizują wiele cennych inicjatyw, przedsięwzięć poza granicami państwa polskiego. Wyraził wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczą w pięknym dziele budowania systemu łączności z Polakami poza granicami kraju, budują polska dumę także ze współczesnej Polski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę