Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Przebudowy dróg po Euro

Skrzyżowanie w Budach Czarnockich na krajowej „61” zostanie przebudowane. Ma być bezpieczniej niż teraz. - Skrzyżowanie zostanie przesunięte, pojawią się wysepki spowalniające, oświetlenie, pas do skrętu w lewo oraz dodatkowy pas o długości ok. 1300 metrów do wyprzedzania – zapowiada Rafał Malinowski, rzecznik białostockiego oddziału GGDKiA.

Prace przy przebudowie tego skrzyżowania mają zacząć się po Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. W tym samym czasie GDDKiA planuje także przebudowę dwóch innych skrzyżowań na drogach krajowych w Czyżewie i Kolnie. W miejscu zwykłych skrzyżowań powstaną ronda.
- W przypadku Kolna chodzi o skrzyżowanie drogi krajowej nr 63 z ulicami Dębową i Towarową na wylocie w kierunku Pisza – mówi Malinowski.

Na ten rok w planach remontów białostockiego oddziału GDDKiA jest także odcinek 3,4 km drogi nr 66 od Szepietowa do miejscowości Włosty-Olszanka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę