Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijane dzieci

Dwóch pijanych nastolatków zatrzymali nocą policjanci w Wysokiem Mazowieckiem. Jeden z nich – 11-latek - nie potrafił utrzymać się na nogach i trafił do szpitala. Drugiego, trzy lata starszego i mniej pijanego, przekazano pod opiekę ojcu. Policjanci ustalają teraz w jaki sposób nastolatkowie zdobyli alkohol.

Jak podaje policja około godziny 23:00 wysokomazowieccy policjanci patrolując ulicę Jagiellońską zauważyli dwóch nastolatków, których zachowanie wskazywało, że mogą być pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia mundurowych okazały się trafne, 11 i 14 latek byli pijani. Młodszy z chłopców nie potrafił utrzymać się na nogach ani powiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka. Ze względu na stan upojenia alkoholowego trafił on na oddział dziecięcy wysokomazowieckiego szpitala. Badanie krwi wykazało, że chłopiec miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Natomiast u 14-latka badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Starszego chłopca policjanci przekazali pod opiekę ojcu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę