Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Zatrzymany na gorącym uczynku

62–latek został zatrzymany po tym jak próbował wynieść warte 500 złotych żeliwne rury z jednej z łomżyńskich stacji paliw. W trakcie przesłuchania przez policjantów okazało się, że ma na swoim koncie także kilka innych skoków na „żelastwo” w Łomży i okolicy. Złodziej chce teraz dobrowolnie poddać się karze.

W czwartek około godziny 11.30 do dyżurnego łomżyńskiej policji zadzwonił właściciel jednej ze stacji paliw. Mężczyzna oświadczył, że na jej terenie doszło do usiłowania kradzieży. Na miejsce udali się mundurowi. Tam okazało się, że pracownik stacji podczas obchodu zatrzymał starszego mężczyznę, który przez otwór w ścianie blaszanego magazynu próbował wynieść żeliwne rury. Niedoszłym złodziejem okazał się 62–letni mieszkaniec Szczuczyna. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu następnego dnia okazało się, że „skok” na stację paliw nie był jego pierwszy. Mężczyzna przyznał się do popełnienia jeszcze czterech innych w Łomży i okolicy. Z działki przy Szosie do Mężenina skradł np. 4 sztuki rusztowania, ruty ocynkowane i baner reklamowy, z działki przy Poznańskiej 6 przęseł ogrodzeniowych i taczkę, a w łąki w Siemieniu m.in. brony. W sumie poszkodowani straty wycenili łącznie na ponad 5 tys zł.

Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę