Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Autozłodziej...

29-latek usiłował skraść audi z jednej z posesji w gminie Piątnica. Złodzieja spłoszył właściciel, który tuż po północy wracając do domu przy swojej posesji zauważył nieznany mu pojazd i mężczyznę „kręcącego się” przy pozostawionym przed garażem audi.

Jak podaje łomżyńska policja 27–latek bezskutecznie próbował sam dogonić sprawcę. Gdy mu się to nie udało wezwał policję. Po zakończonych czynnościach na miejscu zdarzenia, w drodze powrotnej do Łomży policjanci zauważyli pojazd odpowiadający opisowi podanemu przez pokrzywdzonego, natychmiast zatrzymali auto do kontroli. W trakcie podjętych czynności okazało się, że ich przypuszczenia były trafne. Za kierownicą osobówki siedział 29–latek dobrze znany łomżyńskim funkcjonariuszom. W bagażniku auta ujawniono plecak z narzędziami mogącymi służyć do dokonania kradzieży pojazdu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 7. Zatrzymany czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę