Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Poszukiwany listem gończym wpadł w Łomży

Wczoraj na terenie Łomży został zatrzymany 28–letni mieszkaniec Piły, który od 2004 roku był poszukiwany dwoma listami gończymi w związku z kradzieżami i włamaniami. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie przez najbliższy okres będzie odsiadywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Kilka dni temu do Komendy Miejskiej Policji w Łomży trafiło pismo z KPP w Pile dotyczące 28–latka, poszukiwanego listem gończym. Z informacji pilskich kryminalnych wynikało, że mężczyzna był widziany na terenie Łomży. Wspólne działania funkcjonariuszy kryminalnych z Łomży oraz Piły doprowadziły do zatrzymania mężczyzny. Zupełnie zaskoczony wizytą policjantów 28-latek nie stawiał żadnego oporu. Próbował natomiast przekonać funkcjonariuszy, że nie jest osobą poszukiwaną. W tym celu podał fałszywe dane osobowe. Jednak interweniujący policjanci nie dali wiary jego tłumaczeniom. Kilka godzin później trafił on do aresztu.

Jak ustalili policjanci, poszukiwany przez kolejne lata przebywał w różnych miejscach na terenie kraju. Za każdym razem podczas jakichkolwiek kontroli podawał fałszywe dane personalne. I do tej pory mu się udawało.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę