Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kompan i złodziej...

44-latek z Jedwabnego włamał się do jednego z mieszkań w tej miejscowości. Skradł około 4 tysięcy euro. Policjanci nie mieli większych problemów z jego złapaniem. Okazało się, że ofiara i złodziej dobrze się znają, a dzień wcześniej razem pili...

Jak podają policjanci do zdarzenia doszło w miniony piątek, najprawdopodobniej około godziny 23.00.  Pokrzywdzony następnego dnia zgłosił się na posterunek Policji w Jedwabnem. Z jego relacji wynikało, że włamania mógł dokonać znajomy, z którym dzień wcześniej miał spotkanie na którym spożywali alkohol. Mężczyzna twierdził, że chwalił się współtowarzyszowi posiadaną w domu gotówką, a także przekazał mu informację o miejscu przechowywania pieniędzy. Gdy spotkanie dobiegło końca obaj panowie opuścili mieszkanie i każdy z nich udał się w innym kierunku. Gdy 32-latek wrócił do miejsca zamieszkania zobaczył wybitą szybę i brak pieniędzy w szafce. Swoje straty oszacował na około 4 tysięcy euro. Mundurowi natychmiast podjęli czynności i już następnego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł 44–letni kompan zgłaszającego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Zatrzymany przyznał się do popełnionego czynu, zwrócił skradzione pieniądze i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę