Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Zyskowne ciepło

Ponad 765 tysięcy złotych wyniósł w ubiegłym roku zysk netto Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. W opinii zarządu spółki dotychczasowa kondycja finansowej spółki „jest pozytywna”.

Zysk jest, ale mniejszy niż rok wcześniej. W 2010 roku MPEC zarobiło prawie 1,25 mln zł. Wówczas 400 tys zł z zysku wypracowanego przez spółkę przejęło miasto Łomża, a pieniądze przeznaczono na dofinansowanie zakupu tomografu komputerowego przez łomżyński szpital.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę