Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Miała pomóc, a okradła....

Kobieta pod pozorem pomocy w leczeniu okradła starszego mężczyznę. Miała wspólników. Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży i odzyskali skradziony łup warty ponad 6 tysięcy zł.

W środę około południa, na terenie gminy Zambrów nieznajoma kobieta weszła do domu starszego człowieka i zaoferowała swoją pomoc finansową na zakup lekarstw. Później udając, że bada mężczyznę wyciągnęła niepostrzeżenie z kieszeni jego spodni portfel z pieniędzmi i wyszła z domu. Na posesji w samochodzie czekali już na nią wspólnicy. Wszyscy odjechali w pośpiechu. Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony zaalarmował policję. Mundurowi natychmiast pojechali w okolicę miejsca zdarzenia. Tam zatrzymali samochód, którym podróżowali oszuści. Trzy osoby z pojazdu zostały sprawdzone i przeszukane. Funkcjonariusze odzyskali ponad 6 tysięcy zł. Dwie kobiety i mężczyzna w wieku od 50 do 58 lat noc spędzili w policyjnym areszcie. Jak się okazało zatrzymani to mieszkańcy Łodzi, którzy w ten sam sposób okradali jeszcze inne osoby w powiecie monieckim. Teraz cała trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę