Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Plazma 43 cale i wieża stereo od PSB Mrówka w Kolnie

Główne zdjęcie
Logo sklepu

- Serdecznie zapraszam na otwarcie Marketu Budowlanego PSB Mrówka, które odbędzie się o godz. 8 w sobotę, 24 marca – mówi Andrzej Kozikowski, właściciel kolneńskiej firmy Agro-Polbud. - Jedyny w regionie sklep z 30 000 produktów do domu, mieszkania i ogrodu mieści się przy ul. Wojska Polskiego 50 w Kolnie. Na wielkie otwarcie przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, m.in., drzwi, zlew, kabinę prysznicową, huśtawkę ogrodową, wieżę stereo i telewizor plazmowy 43 cale.

- Od 1997 r. prowadzę firmę Agro-Polbud, która jest szeroko i dobrze znana wszystkim inwestorom i wykonawcom ze sprzedaży pokryć dachowych i „grubych” materiałów budowlanych, dlatego postanowiłem rozszerzyć swoją ofertę o artykuły do wykończenia wnętrz, takich jak panele podłogowe i drzwi, oraz dekoracji, takich jak tapety, rolety, karnisze,  firany i żyrandole – opowiada Andrzej Kozikowski. - Znajdą Państwo w mojej Mrówce także wanny, kabiny prysznicowe i meble łazienkowe. Osobny dział stanowią artykuły gospodarstwa domowego typu 1001 drobiazgów. Do ogrodu proponuję bardzo szeroki wybór płotków, pergoli, huśtawek i grilli. Każdy na pewno znajdzie w bogatym asortymencie Mrówki coś dla siebie!

Plazma 43 cale i... 100 zł dla punktualnych
Dla trzech pierwszych najbardziej punktualnych osób organizatorzy otwarcia PSB Mrówka w sobotę o godz. 8 przygotowali dodatkowo niespodziankę – talon na dobry początek zakupów w Mrówce za 100 zł.
- Ponadto po przecięciu wstęgi co godzinę będziemy losować atrakcyjne nagrody dla kolejnych klientów – zapowiada właściciel nowego Marketu Budowlanego PSB Mrówka Andrzej Kozikowski. - Przez całą sobotę w Mrówce będzie zabawiał klientów i dzieci klown. Oczywiście, nagrodą główną będzie telewizor plazmowy 43 cale, którego właściciela poznamy pod koniec dnia otwarcia o godz. 15.
Do zobaczenia w Mrówce!

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę