Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością... jeszcze większą

Główne zdjęcie
Takie przęsła upodobał sobie złodziej z Łomży

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o złodzieju, który wpadł po kradzieży dwóch krat metalowych z jednego z budynków przy ul. Śniadeckiego. Okazało się, że dla 32-latka nie była to pierwszyzna. Podczas przesłuchania przyznał się do dwóch innych znacznie większych kradzieży. Teraz policjanci doszli do wniosku jest on też sprawcą kolejnych pięciu. Mężczyzna znowu się przyznał, a policjanci odzyskali większą część skradzionego mienia.

Przypomnijmy przed tygodniem mężczyzna usłyszał zarzuty w związku z kradzieżami w Kisielnicy, gdzie zginęło 57 sztuk paneli ogrodzeniowych wartych 5 tys złotych, oraz w Starej Łomży, gdzie złodziej z budynku wyniósł przewody elektryczne, lampy halogenowe, czy gwoździe, ale m.in. rusztowania na łączną kwotę 30 tys zł. 
Wczoraj łomżyńscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu 32-letniemu mieszkańcowi Łomży przedstawili kolejnych 5 zarzutów.
- Do kradzieży dochodziło w ubiegłym roku – mówi Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy KMP w Łomży. - Pod koniec kwietnia łupem sprawcy padło 20 sztuk przęseł ogrodzeniowych na kwotę 4 tyś zł. w Miejscowości Chojny Młode. W maju, celem kradzieży mężczyzny stały się elementy ogrodzeń na jednej z działek  w obrębie Starej Łomży, gdzie utracono 74 przęsła ogrodzeniowe z ocynkowanego drutu. Straty wyniosły ponad 31 tysięcy złotych. Natomiast w październiku, z posesji w Dobrzyjałowie  „zniknęło” rusztowanie w postaci 22 metalowych ram i 33 sztuk drewnianych podestów na łączną kwotę 10 tysięcy złotych. Kilka dni później z działki w Kupiskach Starych skradziono 50 sztuk przęseł ogrodzeniowych, na kwotę 11 tysięcy złotych.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia wszystkich zarzucanych mu czynów. Łomżyńscy policjanci odzyskali cześć skradzionych przęseł ogrodzeniowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę