Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 grudnia 2021 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością... jeszcze większą

Główne zdjęcie
Takie przęsła upodobał sobie złodziej z Łomży

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o złodzieju, który wpadł po kradzieży dwóch krat metalowych z jednego z budynków przy ul. Śniadeckiego. Okazało się, że dla 32-latka nie była to pierwszyzna. Podczas przesłuchania przyznał się do dwóch innych znacznie większych kradzieży. Teraz policjanci doszli do wniosku jest on też sprawcą kolejnych pięciu. Mężczyzna znowu się przyznał, a policjanci odzyskali większą część skradzionego mienia.

Przypomnijmy przed tygodniem mężczyzna usłyszał zarzuty w związku z kradzieżami w Kisielnicy, gdzie zginęło 57 sztuk paneli ogrodzeniowych wartych 5 tys złotych, oraz w Starej Łomży, gdzie złodziej z budynku wyniósł przewody elektryczne, lampy halogenowe, czy gwoździe, ale m.in. rusztowania na łączną kwotę 30 tys zł. 
Wczoraj łomżyńscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu 32-letniemu mieszkańcowi Łomży przedstawili kolejnych 5 zarzutów.
- Do kradzieży dochodziło w ubiegłym roku – mówi Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy KMP w Łomży. - Pod koniec kwietnia łupem sprawcy padło 20 sztuk przęseł ogrodzeniowych na kwotę 4 tyś zł. w Miejscowości Chojny Młode. W maju, celem kradzieży mężczyzny stały się elementy ogrodzeń na jednej z działek  w obrębie Starej Łomży, gdzie utracono 74 przęsła ogrodzeniowe z ocynkowanego drutu. Straty wyniosły ponad 31 tysięcy złotych. Natomiast w październiku, z posesji w Dobrzyjałowie  „zniknęło” rusztowanie w postaci 22 metalowych ram i 33 sztuk drewnianych podestów na łączną kwotę 10 tysięcy złotych. Kilka dni później z działki w Kupiskach Starych skradziono 50 sztuk przęseł ogrodzeniowych, na kwotę 11 tysięcy złotych.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia wszystkich zarzucanych mu czynów. Łomżyńscy policjanci odzyskali cześć skradzionych przęseł ogrodzeniowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę