Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Naturalnie mętna Łomża na wiosnę

Wraz z początkiem wiosny na rynek trafia pierwsza z tegorocznych nowości Łomży - piwo niefiltrowane. – Według przeprowadzonych przez nas badań, jednym z najbardziej interesujących kierunków dla osób poszukujących ciekawych nowości na rynku są piwa niefiltrowane – mówi Maciej Ładwiński z Browarów Regionalnych Łomża. - Ich naturalna mętność odróżnia je od produktów marek masowych - dodaje.

Po ubiegłorocznych smakowych nowościach z łomżyńskiego browaru  czyli miodowym i  pszenicznym najwyraźniej teraz przyszedł czas na zmiany „wizualne”.
– Niefiltrowane to najciekawszy obecnie wariant produktowy w ogólnopolskiej rodzinie Łomży  - mówi Ładwiński. - Jesteśmy przekonani, że ciekawa nowość pod silnie rozpoznawalnym brandem, atrakcyjne opakowanie, przystępna cena i silne wsparcie reklamowe pozwolą przybliżyć ten gatunek piwa szerokiemu gronu konsumentów.
Nowe piwo z Łomży ma otrzymać silne wsparcie marketingowe. Pojawi się m.in. w telewizyjnym spocie reklamowym, będzie też bohaterem kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej w Warszawie i na rynku macierzystym Łomży (Polska północno-wschodnia) oraz zasięgowej kampanii internetowej na głównych stronach największych portali.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę