Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

„Chilu” poszukiwany

Główne zdjęcie
Poszukiwany Arkadiusz Tomasz Chiliński (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Dwa listy gończe wydały za Arkadiuszem Chilińskim, pseudonim Chilu, Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy w Łomży. 28-letnim mieszkaniec Łomży poszukiwany jest w związku z rozbojami. Teraz informację o jego poszukiwaniu opublikowali białostoccy policjanci.

Arkadiusz Tomasz Chiliński urodził się 1. marca 1984 r. w Łomży. Ostatnie miejsca jego zamieszkania to Łomża oraz Szczepankowo pod Śniadowem. Jak podaje policja mężczyzna wygląda na około 30 lat. Ma 182 cm wzrostu, sylwetkę krępą, twarz owalną, oczy piwne i krótkie włosy koloru ciemny blond.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 23 05 lub z najbliższą jednostką Policji (telefon 997 lub komórkowy 112).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę