Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

W Grajewie, Szczuczynie, Nowogrodzie powstaną nowe targowiska

Po milion złotych wsparcia otrzymają samorządy Grajewa, Szczuczyna i Nowogrodu na budowę lub przebudowę lokalnych targowisk. Pieniądze będą pochodziły z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich. O decyzji zarządu województwa o dofinansowywaniu inwestycji w tych gminach poinformował Jacek Piorunek, członek zarządu.

Jak informuje Jacek Piorunek zarząd województwa podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia listy operacji w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013 w zakresie budowy, przebudowy, remontu lub wyposażenia targowiska stałego. O przyznanie dofinansowania w tym zakresie jesienią ubiegłego roku zwróciło się 8 samorządów z całego województwa i wszystkie one wsparcie otrzymają. Na ich potrzeby zabezpieczono niemal 7 mln zł z ponad 10 mln zł, które były zarezerwowane na ten cel w puli dla województwa podlaskiego.

W przypadku Grajewa i Szczuczyna projekty dotyczą budowy targowisk wraz z niezbędną infrastrukturą, a w przypadku Nowogrodu dofinansowanie przyznano na przebudowę miejscowego placu targowego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę