czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Niebezpieczna droga

47-letni mężczyzna zginął nocą na krajowej „61”. Mieszkaniec gminy Miastkowo został potrącony przez samochód w Janowie. Okoliczności wypadku ustalają policjanci. Tymczasem od rana zablokowana jest „61” w okolicach wsi Popowo na odcinku Szczuczyn - Grajewo.

Kierowca tego opla astry jadąc drogą krajową nr 61 w Janowie śmiertelnie potrącił pieszego. fot. KMP w Łomży
Kierowca tego opla astry jadąc drogą krajową nr 61 w Janowie śmiertelnie potrącił pieszego. fot. KMP w Łomży

Do wypadku w Janowie doszło ok. 21.10. Policjanci podają, że kierowca opla astry jadąc drogą krajową nr 61 od strony Łomży w kierunku Ostrołęki z nieustalonych przyczyn potrącił pieszego. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon 47-latka. Kierowca opla astry był trzeźwy.

To nie jedyne zdarzenie drogowe z ostatnich godzin na „61”. Nad ranem tir zablokował trasę w okolicach wsi Popowo na odcinku Szczuczyn – Grajewo. Policjanci podają, że w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale droga dla tirów od ponad dwóch godzin jest nieprzejezdna. Samochody osobowe mogą ominąć zator jadąc wyznaczonym przez policję objazdem.


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę