Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Najpierw uderzył, później się napił...

Główne zdjęcie
fot. KWP w Białymstoku

Taka według 52-latka była kolejność zdarzeń. Mężczyzna kierując volkswagenem passatem uderzył w bok dostawczego citroena, który przewrócił się na bok. Kierowca passata zamiast udzielić pomocy uciekł z miejsca zdarzenie, by – jak później twierdził – napić się... Następnie sam zgłosił się na policję.

Do wypadku doszło w sobotę, tuż przed godziną 6.00 w Ciechanowcu.  Na skrzyżowaniu ulic Szkolnej z Wojska Polskiego 52-letni mężczyzna wyjeżdżając passatem z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla ciężarowego citroena. W wyniku zderzenia ciężarówka przewróciła się na bok. Siedzący za kierownicą 32-letni mężczyzna z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Sprawca wypadku, który oddalił się z miejsca zdarzenia, po kilkudziesięciu minutach sam zgłosił się na posterunek policji w Ciechanowcu. Mężczyzna przyznał się do spowodowania wypadku. Po badaniu stan trzeźwości okazało się, że alkotest wykazuje ponad jeden promil alkoholu w jego organizmie. Wówczas 52-latek oświadczył, że pił alkohol już po wypadku. Policjanci podają, że teraz biegły ostatecznie ma określić kiedy sprawca wypadku pił alkohol i czy w chwili zdarzenia faktycznie – jak twierdzi - był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę