Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wpadli w zasadzkę

Policjanci ujęli na gorącym uczynków dwóch mieszkańców Łomży, gdy spuszczali paliwo z samochodów na terenie jednej z hurtowni przy ul Nowogrodzkiej. To bracia. Zatrzymano także ich kolegę, a cała trójka według policji w ten sposób nękała właściciela hurtowni od dłuższego czasu. - Było tam 5-6 takich zdarzeń. Było to uciążliwe i kłopotliwe dla właściciela – mówił komendant Andrzej Ryński – informując o ujęciu nocą paliwowych złodziei.

Właśnie po wcześniejszych „cyklicznych” zdarzeniach policjanci zdecydowali się zorganizować zasadzkę na złodziei. Dziś w nocy, gdy dwaj młodzi ludzie przedostali się na teren hurtowni i zaczęli spuszczać paliwo ze zbiorników zaparkowanych tu samochodów ciężarowy policjanci ruszyli do akcji i na gorącym uczynku zatrzymali złodziei.
- Sprawcy są jeszcze „rozpracowywani” - mówił na porannej konferencji prasowej komendant Ryński. - To młodzi ludzie – dodawał.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę