Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Bo rów się zatkał...

Od kilku dni spływająca z pól woda nie mieści się w przepuście i przelewa się wierzchem przez drogę na Łochtynowo – zaalarmowali czytelnicy. Dziś rano na miejscu pracowała ekipa drogowców, która udrażniała zatkany przepust. To właśnie on był przyczyną „nieszczęścia”.

Po gwałtownych roztopach w ubiegłym tygodniu przebiegającym tu rowem spływały większe ilości wody niż zwykle. Tymczasem przepust pod jezdnią został częściowo zatkany. Powodem były silne wcześniejsze silne mrozy, oraz niesiona przez wodę ziemia z pobliskiej działki, która jest „podnoszona” przez jednego z przedsiębiorców. W ocenie Andrzeja Karwowskiego naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej UM Łomża przelewająca się wierzchem ulicy woda nie spowodowała większych strat. Uszkodzone zostało tylko pobocze, a podmycie jezdni jest minimalne.
- Do naprawy wystarczy jedna wywrotka żwiru – mówił naczelnik Karwowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę