Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało... i będzie się topiło...

Synoptycy z białostockiego biura Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed silnymi wiatrami, które jutro przez cały dzień mają wiać w regionie. Średnia prędkości wiatru będzie wynosiła od 25 do 40 km/h, a w porywach do osiągnąć może nawet 80 km/h.

Przez kilka najbliższych dni przewidywane są także intensywne roztopy. Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem, obowiązującym aż do sobotniego popołudnia, „na przeważającym obszarze województwa przewiduje się temperaturę minimalną od 1°C do 2°C, temperaturę maksymalną od 2°C do 5°C, co spowoduje szybkie topnienie pokrywy śnieżnej. Przyspieszą roztopy występujące okresami opady deszczu, na dobę miejscami do ok. 5 mm.”

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę