Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

To był zawał...

Przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj rano na terenie jednej z hurtowni przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży były naturalne – podała prokurator Maria Kudyba, powołując się na wstępne wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok. - Widoczne obrażenia głowy powstały gdy mężczyzna upadł – mówi prokurator.

Przypomnijmy wczoraj rano znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny, który pracował jako stróż nocny. Mężczyzna miał ranę na głowie dlatego prowadzono dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Poza łomżyńskimi policjantami i prokuratorami na miejscu pracowali również funkcjonariusze z KWP w Białymstoku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę