Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Silny mróz. Drugi stopień zagrożenia

Główne zdjęcie
Piątnica Fot. archiwum

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzegają przed silnymi mrozami jakie przez kilka najbliższych dni i nocy będą utrzymywały się na terenie województwa podlaskiego. Nocami temperatura może spadać nawet do -26 stopni Celsjusza. Zgodnie z ostrzeżeniem istnieje duże ryzyko wychłodzenia organizmów, odmrożenia, zamarznięcia, a także niebezpieczeństwo zamarzania instalacji i urządzeń hydrotechnicznych.

Wydane we wtorkowe popołudnie ostrzeżenie  ważne jest od dziś od godziny 22:00 do soboty 4 lutego do godz. 10. W tym czasie przewiduje się temperaturę minimalną w nocy od -26 do -24°C. Temperatura maksymalna w dzień -19°C do -15°C. Jedynie dzisiejszej nocy „nieco cieplej, temperatura minimalna od -22°C do -20°C.”

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę