Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ośmioro chętnych na skarbnika Łomży

Osiem osób złożyło oferty w ogłoszonym przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego konkursie na skarbnika miasta – poinformowała Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta Łomży. Prezydent szuka nowego skarbnika, bo dotychczasowa skarbnik, po 17 latach pracy na tym stanowisku, przechodzi na emeryturę.

Wybór nowego skarbnika ma być dwuetapowy. Najpierw wszyscy kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne, będą pisać test sprawdzający ich wiedzę merytoryczną. Kandydaci, którzy osiągną najwyższą liczbę punktów zostaną dopuszczeni do kolejnego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej mającej na celu wyłonienie kandydata na stanowisko skarbnika. Nowy skarbnik Łomży powinien zacząć pracę od 1 kwietnia 2012r.
Na razie nie są znane nazwiska kandydatów. Sobocińska podaje, że koperty z ich CV zostaną otwarte dopiero we wtorek 31 stycznia. Na pewno wśród nich nie ma – wbrew pogłosce - oferty obecnego zastępcy prezydenta Łomży Beniamina Dobosza. Jak przekazuje Sobocińska, zapytany o to wiceprezydent Dobosz zaprzeczył jakoby zgłaszał się do tego konkursu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę