Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Miało być tanie paliwo... Byli oszuści

Pięciu mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję w związku z oszustwem jakiego dopuścili się wobec jednego z rolników w okolicach Miastkowa. Mężczyźni zaoferowali mu możliwość kupienia taniego – po 3,5 zł za litr - oleju napędowego. Rolnik skusił się i wziął 1000 litrów. Gdy zorientował się, że w beczkach nie ma ropy, a jest jakaś biała substancja sprzedawców już nie było widać...

Rolnik zawiadomił policję. W pogoń za oszustami ruszyli policjanci ze Śniadowa, wspólnie z mundurowymi z posterunków w Czerwinie i Troszynie. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży po pościgu na terenie powiatu ostrołęckiego zatrzymano forda transita, którym poruszali się „oszuści handlarze”. Pięciu jadących nim mężczyzn zostało ujętych i przewiezionych do Łomży do izby zatrzymań. To mieszkańczy Częstochowy (57l.), Radomia (20l.), Świebodzic (35 i 24l.), oraz Legnicy (45l.).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę