Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Karetka na sygnale zderzyła się z BMW

Na skrzyżowaniu alei Legionów z Sikorskiego w Łomży doszło do zderzenia jadącej na sygnale karetki pogotowia ratunkowego z osobowym BMW. Oba samochody zostały uszkodzone ale – na szczęście - nie ucierpieli ludzie.

- Jechałem aleją Legionów na zielonym świetle w kierunku centrum i w ostatniej chwili po minięciu połowy skrzyżowania zauważyłem wystający przód karetki – powiedział nam kierowca BMW, 20-latek z okolic Jedwabnego.
Policja ustala szczegóły zdarzenia, jakie miało miejsce ok. godz. 13.30.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę