Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pogrzeb posła...

W Dąbrowie Wielkiej, gmina Czyżew, odbył się dziś pogrzeb Ryszarda Kraszewskiego, posła na Sejm X kadencji z okręgu Łomża z listy Komitetu Obywatelskiego przy przewodniczącym NSZZ „Solidarność”. Ryszard Kraszewski, także wieloletni radny gminy Wysokie Mazowieckie, zmarł nagle w wieku 74 lat.

Ryszard Kraszewski urodził się 11 lipca 1937 w Święcku Wielkim w powiecie wysokomazowieckim. Tu też przez całe życie pracował – wraz z rodziną prowadził 42-hektarowe gospodarstwo rolne. Od końca lata 70-tych ubiegłego wieku zaangażował się w działalność patriotyczną wiążąc się z późniejszym NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”.
W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Łomża z ramienia Komitetu Obywatelskiego. W Sejmie należał do OKP, a w jego ramach do Koła Chrześcijańskich Demokratów. Działał później w PSL-PL, PChD i PPChD. Do 2002 zasiadał w radzie gminy Wysokie Mazowieckie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę