niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Śmiertelna ofiara wiatru

27-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym na krajowej „61”. To Łotysz, który jechał samochodem na litewskich numerach rejestracyjnych. Opel omega z przyczepą campingową jechał "61" na odcinku Łomża – Ostrołęka, gdy w okolicach Rydzewa, prawdopodobnie silny podmuch wiatru, który „uderzył” w przyczepę doprowadził do wypadku. Opel dachował, a jadąc nim kierowca zginął na miejscu.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 4 rano. Jak relacjonują strażacy, gdy dotarli na miejsce  zdarzenie przyczepa campingowa znajdowała się na jezdni, a zniszczony samochód w rowie. Wewnątrz był – już martwy kierowca. Aby go wydobyć strażacy musieli rozcinać opla.
Policja podaje, że ofiarą wypadku był 27-letni obywatel Litwy. Prawdopodobnie, po wyjechaniu z drogi biegnącej przez las „na otwartą przestrzeń” silny podmuch wiatru, uderzył w ciągniętą przez opla  przyczepę campingową, która odczepiła się od samochodu, zaczęła się obracać i uderzyła w opla. Kierowca samochodu stracił wówczas panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował.

190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę