Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmiertelna ofiara wiatru

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

27-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym na krajowej „61”. To Łotysz, który jechał samochodem na litewskich numerach rejestracyjnych. Opel omega z przyczepą campingową jechał "61" na odcinku Łomża – Ostrołęka, gdy w okolicach Rydzewa, prawdopodobnie silny podmuch wiatru, który „uderzył” w przyczepę doprowadził do wypadku. Opel dachował, a jadąc nim kierowca zginął na miejscu.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 4 rano. Jak relacjonują strażacy, gdy dotarli na miejsce  zdarzenie przyczepa campingowa znajdowała się na jezdni, a zniszczony samochód w rowie. Wewnątrz był – już martwy kierowca. Aby go wydobyć strażacy musieli rozcinać opla.
Policja podaje, że ofiarą wypadku był 27-letni obywatel Litwy. Prawdopodobnie, po wyjechaniu z drogi biegnącej przez las „na otwartą przestrzeń” silny podmuch wiatru, uderzył w ciągniętą przez opla  przyczepę campingową, która odczepiła się od samochodu, zaczęła się obracać i uderzyła w opla. Kierowca samochodu stracił wówczas panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę