Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Na drogach i chodnikach może być bardzo ślisko

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed oblodzeniami jakie mogą wystąpić nocą i nad ranem w regionie. - Po opadach deszczu, które występowały w ciągu dnia przy temperaturze powietrza powyżej 0°C, w nocy nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C, powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników – podaje dyżurny synoptyk Magdalena Pękala.

Nocą temperatura minimalna ma wynieść od -2°C do -1°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia oblodzeń synoptycy szacują na 90%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę