Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Przedświąteczny kłusownik...

Wysokomazowieccy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który zastawiał w lesie wnyki na dziką zwierzynę. W jedną z jego pułapek wcześniej wpadła sarna. Jej mięso miał już zapakowane w reklamówkę.

Kłusownikiem okazał się 41-letni mieszkaniec gminy Klukowo. W pobliskim lesie zastawiał wnyki  z metalowego drutu. W jedną z takich pułapek wpadła sarna. Kłusownik wypatroszył zwierzę w lesie, a mięso zapakował w foliową torbę. Następnie przed odejściem zastawił wnyki ponownie. Został zatrzymany w momencie mocowania jednej z pułapek, którą przytwierdził do drzewa znajdującego się bezpośrednio przy ścieżce przemieszczania się zwierząt.
Kłusownik stracił „upolowane” mięso, a dodatkowo – zapewne po świętach będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. Kłusownictwo jako przestępstwo jest zagrożone od kary grzywny aż do 5 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę