Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jedź (ł)ostrożnie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, po tym gdy przed jej samochód z lasu wyskoczył łoś. To kolejny w ostatnim czasie wypadek spowodowany przez dzikie zwierzęta. Na drogi wybiegają łosie, ale dziki czy sarny. Policjanci ostrzegają i proszę o ostrożna jazdę zwłaszcza gdy przejeżdżamy w pobliżu kompleksów leśnych.

W związku z coraz większą liczbą najcięższych wypadków drogowych - w tym śmiertelnych specjalny Apel wydał Komendant Miejski Policji w Łomży
W związku z coraz większą liczbą najcięższych wypadków drogowych - w tym śmiertelnych specjalny Apel wydał Komendant Miejski Policji w Łomży

Do ostatnie wypadku doszło wczoraj w okolicach Goniądza nad Biebrzą. 50-letnia mieszkanka tej miejscowości potrąciła łosia, który wybiegł z pobliskiego lasu wprost pod koła kierowanego przez nią forda focusa. Następnie kobieta straciła panowanie nad pojazdem zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. 50-latka z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a potrącony łoś padł. To już kolejny tegoroczny wypadek z udziałem łosia w tym rejonie. W listopadzie łoś wbiegł wprost pod koła toyoty jadącej krajową 65 w okolicach Grajewa. Samochód w wyniku zderzenia zjechał do rowu, a kierująca nim 23 letnia kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala.
Większych obrażeń  doznał natomiast  57-letni kierowca BMW jadący krajową 63 gdy pomiędzy Rogienicami a Kisielnicą przed samochód wbiegł dzik. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna ze złamanym obojczykiem trafił do szpitala.
Innym przykładem wypadku „z udziałem zwierzęcia” jest ten do którego doszło w pobliżu miejscowości Bruszewo Borkowizna w powiecie wysokomazowieckim. Nocą jadący renaultem 40-latek starał się ominąć stojące na jezdni zwierze, ale stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Mężczyzna razem z 36-letnim pasażerem auta wskutek zderzenia doznali ogólnych obrażeń ciał.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę