Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zimy nie ma, lodowiska też

Dopiero dziś ma odbyć się odbiór lodowiska zbudowanego na Orliku przy ul. Katyńskiej. Teoretycznie prace przy wartym grubo ponad pół miliona złotych lodowisku powinny zakończyć się 1 grudnia, ale się nie udało. Kiedy lodowisko zostanie udostępnione łomżanom też nie wiadomo. - Władze miasta oczekują, że wykonawca usunie występujące nieprawidłowości w terminie pozwalającym uruchomić lodowisko najpóźniej na Święta Bożego Narodzenia – podaje Łukasz Czech z ratusza.

Łomżyńskie lodowisko powstało, w ramach rządowego programu Biały Orlik. Ma 800 m2 powierzchni. I jak się okazuje z tą taflą lodu problemy były największe. Dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia do Łomży dostarczono  maszynę do pielęgnacji tafli lodowej, a w sobotę – jak podaje Czech - usunięto problemy techniczne związane z prawidłowym funkcjonowaniem agregatu chłodniczego. Teoretycznie już wszystko jest jak należy... 
Odrębną kwestią jest jednak zapewnienie dojazdu i dojścia do lodowiska, które z uwagi na prowadzoną w pobliżu budowę galerii handlowej jest w tej chwili utrudnione. Jak zapowiada ratusz temat ten ma rozwiązać wykonawca galerii.

Tymczasem wczoraj został opublikowany zatwierdzony przez prezydenta Łomży cennik lodowiska.   Bilet normalny godzinny ma kosztować 5zł, a ulgowy będzie o złotówkę tańszy. Zaoszczędzić będzie można wchodząc grupowo – minimum10 osób. Wówczas bilet godzinny będzie kosztował 2zł.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę