Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Poślizgnęło się...?

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierująca tico straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie z dużą siłą uderzyła w barierę mostu. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj, późnym popołudniem w miejscowości Bryki w powiecie wysokomazowieckim.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że jadąca tico 46-letnia kobieta na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Tico, którym jechała zjechało na prawe pobocze jezdni gdzie z uderzyło w barierę mostu częściowo przebijając się przez nią. Kierująca samochodem z obrażeniami głowy i złamanym obojczykiem trafiła do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę