Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śliski poranek na drogach

Na śliskiej nawierzchni doszło wypadku w miejscowości Jeziorko na drodze 668 z Łomży do Jedwabnego. Około 6.30 kierowca nissana stracił panowanie nad autem, które ostatecznie dachowało. 39-letni mężczyzna prowadzący samochód w ciężkim stanie odwieziony został do szpitala.

Z powodu śliskiej nawierzchni na drodze krajowej 63 kilometr za Łomżą jadąc w kierunku Zambrowa w poprzek jezdni stanął TIR. W niego uderzył nadjeżdżający polonez. Na szczęście nikomu nic się nie stało, lecz droga w miejscu kolizji była całkowicie zablokowana. Teraz jest już ruch wahadłowy. Takie utrudnienie może potrwać około godziny.

Pięć kilometrów na drodze 64 od Wizny do Białegostoku 30-letnia kobieta prawdopodobnie ok. godz. 7. rano nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Policja wstępnie ustaliła, że jezdnia była lekko oblodzona i śliska, więc auto kia rio wypadło z trasy do rowu. Kierującą bez większych obrażeń odwieziono do szpitala w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę