Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna randka w ciemno

Główne zdjęcie
Fot. podlaska.policja.gov.pl

Na „spotkanie sponsorowane” z 24-letnią kobietą w Łomży umówił się 38-latek z powiatu wysokomazowieckiego. Ku jego zdziwieniu, na randkę przyszedł także mężczyzna z psem rasy niebezpiecznej. Grożąc użyciem psa, zabrał pokrzywdzonemu kilkaset złotych i telefon. Napastnik jeszcze tego samego dnia trafił w ręce łomżyńskich policjantów.

38–letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego zgłosił się w piątek po godzinie 17. do Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Twierdził, że w jednej z lokalnych gazet znalazł kontakt do kobiety, zainteresowanej „spotkaniem sponsorowanym”. Tego samego dnia umówił się z 24–latką w jednym z łomżyńskich mieszkań.
W trakcie spotkania w mieszkaniu pojawił się mężczyzna z psem rasy niebezpiecznej. Grożąc jego użyciem, zabrał 38-latkowi kilkaset złotych i telefon. Dodatkowo zrobił zdjęcia nagiemu mężczyźnie i zagroził ich ujawnieniem, jeżeli ten nie da mu kolejnych pieniędzy.
Okradziony mężczyzna kilka godzin po tym zdarzeniu zgłosił się na policję. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych, tego samego dnia zatrzymano napastnika. Okazał się nim 29–letni mieszkaniec gminy Mielnik, który trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali skradziony telefon i pieniądze. Przed sądem napastnikowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę