Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie silnie wiało

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed silnym wiatrem, który wieczorem, w nocy i jutro do południa będzie wiał w regionie. W porywach może on osiągnąć prędkość od 75 do 90 km/h.

Magdalena Pękala dyżurny synoptyk przewiduje wystąpienie silnego i bardzo silnego wiatru o średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w porywach od 75 do 90 km/h, południowo-zachodniego i zachodniego. Ostrzeżenie jest ważne od godz. 18:00 dnia 27.11.2011 do godz. 12:00 dnia 28.11.2011. Na razie wichurze nadano pierwszy, w trzystopniowej skali, stopień zagrożenia, ale możliwa korekta ostrzeżenia do wyższego stopnia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę