Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sobotnie wypadki

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

25-letni mężczyzna zginął w wypadku jaki w sobotni poranek wydarzył się na „ósemce” w pobliżu Rutek. Osobowy mercedes zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą w przeciwną stronę ciężarówką przewożącą samochody. Kolejny wypadek wydarzył się w nocy z soboty na niedzielę w pobliżu Piątnicy. Pijany kierowca BMW uderzył w przepust wodny. Z rozbitego auta 3 ranne osoby trafiły do szpitala.

Jak podaje policja w sobotę nad ranem na drodze krajowej nr 8 relacji Białystok – Zambrów w okolicach miejscowości Szlasy Lipno osobowy mercedes jadąc od strony Białegostoku z niewyjaśnionych na razie przyczyn, najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką przewożącą samochody. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 25 letni kierowca osobówki, który po przewiezieniu do szpitala, mimo wysiłków lekarzy zmarł.

Natomiast w nocy z soboty na niedzielę policjanci z Łomży otrzymali sygnał o wypadku drogowym w pobliżu Piątnicy na trasie nr 668 wiodącej w kierunku miejscowości Jeziorko. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że tuż przed północą jadący tą trasą 20-letni kierowca BMW najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjeżdżając na prawe pobocze uderzyło w przepust wodny i dachowało. W wyniku tego wypadku ranny został kierowca i dwoje podróżujących z nim 18-letnich pasażerów. Cała trójka z miejsca zdarzenia została odwieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Urządzenie wykazało u niego przeszło 1,6 promila.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę