Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nielegalne papierosy w garażu i w spiżarni

Ponad 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli wysokomazowieccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży u dwójki mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i funkcjonariusze Urzędu Celnego zapukali do drzwi domów w gminie Szepietowo i Klukowo. Tam mundurowi znaleźli ponad 1500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
23-letnia kobieta z gminy Szepietowo ponad 1400 paczek papierosów schowała w garażu i w regale kuchennym. Natomiast 71-letni mieszkaniec Klukowa nielegalny towar ukrył w spiżarni. Straty, na jakie narażony został skarb państwa, wynoszą blisko 30 tysięcy złotych. Kobieta i mężczyzna usłyszą zarzuty nielegalnego posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę