Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kierowca, który zginął dziś rano na 61., jechał kradzionym BMW

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

BMW, które przed świtem czołowo zderzyło się z tirem w rejonie miejscowości Świdry Dobrzyce zostało wczoraj skradzione w Austrii ustalili policjanci. Za kierownica samochodu siedział 35-letni obywatel Litwy. Zginął na miejscu. Po wypadku droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez Kolno.

Jechał kradzionym BMW - zginął w wypadku

źródło: podlaska.policja.gov.pl


Dzisiaj tuż po godzinie 5.00 rano dyżurny kolneńskiej Policji został powiadomiony o tragicznym w skutkach wypadku drogowym na krajowej 61. Do zdarzenia doszło na trasie relacji Stawiski – Szczuczyn w rejonie miejscowości Świdry Dobrzyce. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca BMW, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarową scanią. W wyniku uderzenia siedzący za kierownicą osobówki mężczyzna zginął na miejscu. Zabezpieczone przy nim dokumenty wskazują, że ofiarą może być 35-letni obywatel Litwy. Podczas sprawdzania pojazdu, którym jechał mundurowi w bagażniku znaleźli austriackie tablice rejestracyjne. Natomiast numery na samochodzie wskazywały, że auto jest zarejestrowane w Polsce. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Ich przypuszczenia się potwierdziły, gdy po sprawdzeniu BMW w policyjnych systemach wyszło na jaw, że samochód został wczoraj skradziony na terenie Austrii. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia oraz tożsamość ofiary ustalają kolneńscy policjanci.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę