Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Więcej chętnych niż pieniędzy

Wnioski o unijne dofinansowanie inwestycji w odnawialne źródła energii w Podlaskiem przekraczają budżet konkursu ponad dwukrotnie. Do dzielącego pieniądze Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku zgłoszono 33 projekty. Łączna kwota unijnego dofinansowania sięga 127,7 mln zł, a w konkursie do podziału jest 56,6 mln zł

Obecny konkurs na odnawialne źródła energii, jest ostatnim tego typu w budżecie Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Projekty zgłoszone do konkursów zarówno przez firmy prywatne (tych jest większość), jak i samorządy, szpitale i spółki komunalne, dotyczą m.in. budowy biogazowni, elektrowni wodnych oraz wykorzystania energii wiatrowej i słonecznej. W sumie ich wartość przekracza 261 mln zł.
Teraz trwa ocena formalna i merytoryczna wniosków. Po jej zakończeniu mają być podpisane umowy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę