Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Więcej czyli mniej...

Rolnicy w przyszłym roku mają mieć o 10 gr wyższe stawki zwrotu akcyzy za paliwo rolnicze. Przygotowany projekt rozporządzenia Rady Ministrów, regulujących dopłaty w przyszłym roku, zakłada, że stawka zwrotu na 1 litr oleju wzrośnie o 11% z obecnych 85do 95 groszy za litr. Jednocześnie od 1 stycznia 2012 r. stawka akcyzy na olej napędowy w Polsce ma wzrosnąć o 14%.

Jak informuje Podlaska Izba Rolnicza zgodnie z przygotowanym projektem rozporządzenia zmieni się też termin składania wniosku o zwrot akcyzy w paliwie rolniczym. Od 2012 roku dokumenty trzeba będzie składać w lutym i sierpniu, a nie marcu i wrześniu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę