Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w oplu

Około 150 gram marihuany znaleźli zambrowscy policjanci podczas kontroli opla. Dwaj białostocczanie, którzy podróżowali samochodem trafili do policyjnego aresztu.

Jak relacjonuje  oficer prasowy KPP w Zambrowie wczoraj na Al. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali do kontroli opla, którym jechało dwóch białostoczan. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Po dokładnym sprawdzeniu wnętrza samochodu okazało się, że mężczyźni przewożą reklamówkę z zawartością około 150 gram zielonego suszu roślinnego i torebki foliowe z zapięciem strunowym. Wstępne badania suszu potwierdziły że zabezpieczone substancje to marihuana. 29 i 21 latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę