Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

W październiku pracę podjęło 263 bezrobotnych, tj. o 154 osób mniej niż we wrześniu

W październiku do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży zgłosiło się 605 bezrobotnych. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie wyniosła 5753 osoby i była wyższa o blisko 9,5% od tej na koniec października ubiegłego roku. Natomiast w porównaniu do stanu na koniec września przybyło nam 60 bezrobotnych.

- Zanotowany wzrost poziomu bezrobocia w październiku 2011r. związany jest: z brakiem środków na aktywizację bezrobotnych, rejestrowaniem się osób, którym skończyły się umowy na czas określony, powrotem z aktywnych form – podaje Urząd Pracy.

Bezrobotni z miasta Łomży stanowili 61,9% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i było ich 3561. Stopa bezrobocia dla miasta Łomży wyniosła 15,5%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 11,5%.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę