Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przy cmentarzach jeździmy tak jak zwykle

- W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych informujemy, że w tym roku nie są przewidziane zmiany w organizacji ruchu na drogach przy łomżyńskich cmentarzach – podaje Łukasz Czech z ratusza. Od dziś do wtorku w pobliżu cmentarzy wyznaczono miejsca do handlu zniczami i kwiatami.

Jak podaje Czech w pobliżu cmentarza przy ul. M. Kopernika pod handel przeznaczono placu przy ul. Zawadzkiej na wysokości sali koncertowej Filharmonii Kameralnej, a przy cmentarzu przy ul. Przykoszarowej teren zajezdni autobusowej przy ZSMiO nr 5.

Osoby udające się na groby bliskich swoje pojazdy będą mogły pozostawić na ogólnodostępnych parkingach znajdujących się w pobliżu cmentarzy. Ponadto w poniedziałek i wtorek (31 października i 1 listopada) dla osób odwiedzających groby bliskich na starym łomżyńskim cmentarzu udostępniony zostanie przez Prezesa Sądu Rejonowego parking znajdujący się przy siedzibie Sądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę