Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

„Zło boi się światła...”

Minutą ciszy uczcili radni podczas sesji Rady Miejskiej śp. wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego, który tydzień temu został zamordowany w mieście, w którego ratuszu pracował w latach 2002-2010. Radny Janusz Mieczkowski w imieniu klubu PiS odczytał stanowisko w sprawie bestialskiej zbrodni.

- Brutalizacja życia społecznego postępuje, zło wychodzi na zewnątrz – mówił radny. - Człowiek, który powiedział złu „dość” i próbował się przeciwstawić, zapłacił za to cenę najwyższą. Łączymy się w cierpieniu z rodziną Pana Prezydenta, a jako radni deklarujemy walkę ze złem w każdym wymiarze życia społecznego. Zło boi się światła...
Przewodniczący Rady Maciej Borysewicz podziękował za tę chwilę refleksji, zaś radny Jan Bajno zaproponował przyjęcie „stanowiska całej Rady w myśl stanowiska klubu PiS, z uwzględnieniem nie tylko skutków zbrodni, ale także jej przyczyn – alkoholu”. Propozycja nie była przez radnych kontestowana, więc najpewniej podobne stanowisko zostanie wkrótce przyjęte.
- Na ręce komendantów wojewódzkiego i łomżyńskiego policji przekazałem list, w którym zawarłem podziękowania dla policjantów z Białegostoku i z Łomży, że tak szybko zostali wykryci, zatrzymani i w konsekwencji aresztowani sprawcy zabójstwa śp. wiceprezydenta Krzysztofa Choińskiego – poinformował radnych podczas tej samej sesji prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

MRD

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę