Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Zmarł w śmietniku

Ciało 63-letniego mężczyzny znaleziono rano w śmietniku w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Ks. Anny. - Na pewno nie było to morderstwo. Według lekarza, który był na miejscu, przyczyną śmierci mogło być wychłodzenie organizmu, albo toksyczne działanie alkoholu – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży.

Zmarły to bezdomny mieszkaniec Łomży. Policjanci mówią, że nadużywał alkoholu. Wcześniej kilkakrotnie był przewożony przez policję z tego śmietnika. 
- Lubił tu nocować – mówi Dąbrowski.

200829104429.jpg
cz
śr, 26 października 2011 13:09
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2011 13:24:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę