Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pokłócili się...

Mężczyzna najpierw – jeszcze w samochodzie - uderzył kobietę pięścią w twarz, później wyciągnął ją z samochodu na ulicę i kopał ją po całym ciele po czym wsiadł do samochodu i odjechał. Do zdarzenia doszło w Grajewie. Kobieta m.in. ze złamanym nosem trafiła do szpitala, a napastnik jeszcze tego samego dnia do policyjnego aresztu.

Jak relacjonują policjanci wczoraj po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację, że do szpitala zgłosiła się pobita kobieta. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-letnia mieszkanka Grajewa wracała z dancingu wspólnie ze swoim kolegą. W drodze powrotnej doszło jednak między nimi do awantury, w trakcie, której 37-latek prawdopodobnie uderzył kobietę pięścią w twarz. Następnie mężczyzna wyciągnął 29-latkę z samochodu na ulicę i kopał ją po całym ciele po czym wsiadł do samochodu i odjechał. Pobita kobieta sama zgłosiła się do szpitala, gdzie stwierdzono u niej złamanie nosa oraz ogólne potłuczenia ciała. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. Jak się okazało mężczyzna był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. 37-latek trafił do policyjnego aresztu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę