Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Małoletni złodzieje w akcji

Policjanci zatrzymali 15 i 16-latka - sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do jednego z łomżyńskich komisów. Okazało się, że nieletni odpowiedzialni są także za kradzieże samochodów, elektronarzędzi oraz sprzętu RTV. W sumie przez ich działalność straty mieszkańców miasta sięgnęły ok. 36 tys zł.

Jak podaje Sławomir Dabrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, w sobotę wieczorem dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że do jednego z komisów samochodowych na terenie miasta było włamanie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Dzięki informacji przekazanej przez zawiadamiającego już po kilku minutach sprawcy byli w rękach Policji. Okazało się, że 15 i 16–latek dostali się na teren komisu wyłamując drzwi i skrzydło okienne w budynku biurowym, a następnie włamali się do czterech samochodów powodując straty w wysokości około 4 tys. zł. W wyniku policyjnego rozpoznania ustalono również, że ci sami nieletni z tego samego miejsca ukradli ponad tydzień temu volkswagena golfa i audi. Właściciel komisu swoje straty oszacował w sumie na prawie 12 tys. zł. Jakby tego było mało młodzi ludzie odpowiadają także za włamanie do jednego z domów, z którego z kolei zabrali elektronarzędzia i sprzęt RTV o łącznej wartości 20 tys. zł. Teraz 15 i 16-latek za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

200829104429.jpg
cz
pon, 24 października 2011 13:08
Data ostatniej edycji: pon, 24 października 2011 13:14:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę