Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mordercy w areszcie

Sąd Rejonowy w Łomży przychylił się do wniosków Prokuratora Okręgowego w Łomży i zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu czterech mężczyzn podejrzanych o zabicie byłego wiceprezydenta Łomży. Krzysztof Choiński w nocy z wtorku na środę został brutalnie pobity i wywieziony na łąki w okolicach Rybna gdzie zmarł.

23-letni Marcin S., 24-letni Sławomir C., 28-letni Grzegorz O. i 43-letni Andrzej K. usłyszeli zarzuty dokonania zabójstwa w połączeniu z rozbojem. Grozi im  25 lat więzienia, lub nawet dożywocie.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę