Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W sobotę żałoba w Łomży

W związku z tragiczną śmiercią byłego zastępcy Prezydenta Miasta Łomża – Krzysztofa Choińskiego, Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski ogłasza w sobotę 22 października br. od godz. 6:00 do godz. 24:00 na terenie Miasta Łomża żałobę. Tego dnia odbędzie się pogrzeb ś.p. Krzysztofa Choińskiego.

Jak podaje Łukasz Czech z ratusza prezydent Czarniawski zaleca odwołanie w tym dniu wszelkich imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, rekreacyjnym i sportowym organizowanych przez instytucje miejskie oraz apeluje do stowarzyszeń i mieszkańców miasta o zaniechanie organizowania lub ograniczenie w dniach żałoby imprez publicznych tego typu oraz wywieszenie flag w barwach miasta przewiązanych kirem.

Uroczystości pogrzebowe byłego zastępcy Prezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego odbędą się w sobotę 22 października o godz. 13:00 w Katedrze Łomżyńskiej.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę