Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Ministerstwo potwierdza droga Nowogród - Kuzie będzie robiona

- Chcemy, aby wiosną przyszłego roku rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 645 prowadzącej z Nowogrodu do granicy z województwem mazowieckim. Otrzymaliśmy już pisemne potwierdzenie, że na remont otrzymamy wsparcie z programu Rozwój Polski Wschodniej – mówi Jacek Piorunek, członek zarządu województwa.

To około 26 km odcinek drogi pomiędzy Nowogrodem a wsią Kuzie. Szacowana wartość inwestycji wynosi 110 mln zł, z czego 77 mln zł ma stanowić dofinansowanie z funduszy europejskich w ramach „Polski Wschodniej”. Projekt remontu drogi od kilku lat jest na tzw. liście projektów kluczowych tego programu, ale dotychczas był w rezerwie i czekał na „pojawienie się” wolnych środków.

cz
pt, 21 października 2011 08:48
Data ostatniej edycji: pt, 21 października 2011 09:26:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę